Boşanma Hukuku

Türkiye’deki anlaşmalı veya çekişmeli boşanma, boşanma sonucunda çocukların velayeti, nafakanın belirlenmesi, mal paylaşımının ne şekilde yapılacağı, maddi ve manevi tazminatların nasıl alınacağı konularında hukuki yardım için bize ulaşabilirsiniz. Yargı kararları çerçevesinde boşanma hukukunda yazdığımız makaleler için tıklayabilirsiniz.

 

Boşanma, nafaka, velayet, mal paylaşımı ve tazminat konusunda yazılan makaleler için tıklayınız. →

Miras Hukuku

Türkiye’de bulunan taşınır ve taşınmaz malların miras kalması yada vasiyetname haricinde yapılan miras sözleşmelerinin muhtemel sonuçları hakkında hukuki yardım için bize ulaşabilirsiniz. Yargı kararları çerçevesinde boşanma hukukunda yazdığımız makaleler için tıklayabilirsiniz.

 

Mirasınızın alınması ve paylaştırılması konusunda yazılan makaleler için tıklayınız. →

Gayrimenkul Hukuku

Türkiye’deki gayrimenkullerin alım-satımı, kiralanması, üzerine haklar tesis edilmesi, imar, kentsel dönüşüm ve riskli yapı gibi hususların uygulanması konularında hukuki yardım için bize ulaşabilirsiniz. Yargı kararları çerçevesinde boşanma hukukunda yazdığımız makaleler için tıklayabilirsiniz.

 

Gayrimenkul uyuşmazlıklarınız konusunda yazılan makaleler için tıklayınız. →

Yabancılar  Hukuku

Türkiyeye girişlerde yada çıkışlarda yaşanan sorunlar, konulan tahdit kodları, deport, oturum ve çalışma izni gibi konularda  hukuki yardım için bize ulaşabilirsiniz. Yargı kararları çerçevesinde boşanma hukukunda yazdığımız makaleler için tıklayabilirsiniz.

 

Deport, yurt dışı giriş-çıkış, oturum ve çalışma izinleri konusunda yazılan makaleler için tıklayınız. →

Almanya ile diğer Avrupa ülkelerinde yaşayan ve Türkiye’de hukuki uyuşmazlıkları olan kişilerin sorunlarının çözümü için gereken tecrübe ile yanınızdayız.